מגוון תכשיטים במבצעים מיוחדים ומשלוח בחינם

ארכיונים

תליונים מעוצבים
9 באוגוסט 2022

שרשראות יכולות להיראות סטנדרטיות גם כאשר הן מעוצבות בצורה יוצאת דופן והן מקבלות את האופי ואת הנופך המיוחד שלהן רק כאשר מצמידים להן תליונים מעוצבים. התליונים מבטאים הרבה יותר מאשר טעם אישי ואת החומרים שבהם בוחרים להתקשט, משום שיש להם לפעמים משמעויות נוספות שרוצים להעביר כאשר בוחרים בהם. חברת אלמז תכשיטים מעצבת ללקוחות שלה תליונים מעוצבים ייחודיים לפי הזמנה ומידות אישיות, לפי טעם ובחירה ומייעצת להם לאורך כל הדרך מהעלאת הרעיון ועד הגמר המוצלח. כל התכשיטים של אלמז מיוצרים ונצרפים על ידי אמנים יוצרים ומנוסים שיש להם ניסיון רב ביצירת תכשיטי יוקרה מהחומרים הטהורים והמקוריים כמו זהב, יהלומים ואבני חן. כל תכשיט כזה מצטיין לא רק בעיצוב מקורי ויוצא דופן לבחירת הלקוחות, אלא גם מקבל תעודה גמולוגית שמעידה עליו שהוא מקורי ואמיתי לגמרי.

חלום מגשימים עם צורפים מומחים

אם יש לכם דוגמה לתליונים של שרשראות שטרם הצלחתם למצוא אבל אתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים, הצורפים יצליחו לעצב לכם את השרשרת עם התליון שמיועדת לכם. אתם יוצאים עם תכשיט מקורי שמעוצב לפי הרעיון והטעם שלכם ומקבלים מחמאות על המקוריות ועל העיצוב החד פעמי שאין יותר כמוהו. תליונים מעוצבים יכולים להתאים לא רק לשרשרת על הצוואר כי אם גם לצמידים שאפשר להוסיף להם אותם, וזאת הבחירה שלכם למה לעצב את התליונים ולאיזה תכשיט להוסיף אותם. צורפי אלמז זורמים אתכם בבחירה שלכם ומציעים לכם מבחר גדול של תליונים שאפשר ליצור למענכם ולייעץ לכם למה להתאים אותם למראה מושלם.

מה כדאי לדעת על בחירת תליונים?

אם אתם אוהבים תליונים מעוצבים ומשובצים באבני חן או ביהלומים מומלץ לבחור בדוגמה שתבליט את היופי והייחודיות שלהם כדי שיוכלו להדגיש את הצורה. אם אתם בוחרים בתליונים שהם ללא שיבוץ יש לכם חופש גמור לעצב את התליון במתכת טהורה כמו זהב 18K ולנצל את היופי והגמישות שלה ליצור משהו שבאמת מדבר אליכם. זה יכול להיות השם שלכם או צורה או סמל או משהו שבאמת חשוב לכם ומסמל בעיניכם הרבה משמעות. זאת בדיוק הסיבה שכדאי לעצב שרשרת עם תליון אישי כזה.

שקיפות מלאה

והתאמה אישית לכל לקוח

תעודה גימולוגית

בנלאומית חיצונית מוכרת

תכשיט מעל 3000 ש"ח
תעודת אחריות

תעודת אחריות לכל החיים

שינויים במקום

ניתן לבצע תיקונים במקום

דילוג לתוכן