מגוון תכשיטים במבצעים מיוחדים ומשלוח בחינם

ארכיונים

שרשראות זהב
11 במאי 2022

התכשיט המרכזי ביותר שמתאים לכולם, גברים ונשים כאחד, הוא שרשראות זהב שהצורפים האמנים של חברת אלמז תכשיטים שמחים לצרוף במיומנות היצירתית שלהם. הן מתחלקות לשנים סוגים עיקריים ולפי זה בוחרים ומעצבים את השרשרת באלמז, ולפי הזמנה אישית. אפשר להזמין שרשרת שיש בה תליון מיוחד ואפשר גם שרשרת ללא תליון ושהיא תהיה מעוצבת בצורה מיוחדת, וכמובן שעם או בלי שיבוצים שונים. האבנים והיהלומים והזהב שמהם צורפים את התכשיטים הם מקוריים ואמיתיים ולתכשיטים עצמם יש תעודות גמולוגיות שמעידות על המקוריות שלהם, כדי להציג לביטוח. האחריות על התכשיטים מובטחת לכל החיים והבית המלאכה גם מציע תיקונים והתאמות של מידות במידת הצורך. אם יש לכם רעיון או דגם שאתם אוהבים במיוחד אתם מוזמנים להזמין אותו לפי טעמכם.

מה חשוב לדעת שרשראות זהב?

הבחירה בשרשרת זהב נעשית בעיקר על פי הטעם האישי – עם או בלי תליון ואם יש תליון הוא בדרך כלל נושא משמעות אישית למי שבוחר בו. השרשראות הן תכשיט מאוד אישי משום שהן מרכזיות מאוד בהופעה של כל אדם והן נושאות אתן את כל הסמלים שמי שעונד אותן אוהב ורוצה להתקשט בהם. משום כך, השרשראות הפופולריות ביותר הן כאלה שאפשר למצוא בהן מוטיבים שונים שמדברים לאנשים שונים, כמו תליונים עם צורות גיאומטריות, צורות עם שיבוצי יהלומים ואבני חן, סמלים רוחניים כמו חמסה ומגן דוד ועוד צורות ועיצובים שכל אחד אוהב לענוד כי זה מדבר אליו. הצורה של השרשרת היא לא פחות חשובה כשבוחרים אותה משום שהיא משתלבת במראה הכללי ומוסיפה לחן של התליון.

איך בוחרים שרשראות?

כדאי מאוד להתאים שרשראות לטעם שלכם אבל גם לאישיות שלכם ולמראה הכללי, כאשר מי שאוהב להתלבש בצורה אלגנטית ייהנה משרשרת שמעוצבת במחשבה על כך. מי שאוהב מראה יותר ספורטיבי ותוסס ימצא גם שרשראות זהב שמתאימות לאופי כזה ולאירועים שמתאימים לכך. שרשראות נראות הכי טוב כשהן מותאמות לבגדים ולאירוע שאליו אתם הולכים ולכן יש גם שרשראות זהב שמתאימות יותר ליום יום ולעבודה ולפעילות שגרתית, ויש כאלה שנראות נפלא באירועים מיוחדים עם תלבושת חגיגית ונוצצת במיוחד.

שקיפות מלאה

והתאמה אישית לכל לקוח

תעודה גימולוגית

בנלאומית חיצונית מוכרת

תכשיט מעל 3000 ש"ח
תעודת אחריות

תעודת אחריות לכל החיים

שינויים במקום

ניתן לבצע תיקונים במקום

דילוג לתוכן