מגוון תכשיטים במבצעים מיוחדים ומשלוח בחינם

ארכיונים

צמידי טניס יהלומים
9 באוגוסט 2022

אחד הצמידים היפים ביותר שאפשר למצוא הפך ללהיט במקרה, כשאפילו לא היה אמור להיקרא כך, וזה סיפור נחמד כיצד אפשר למתג תכשיט יפהפה. כשהטניסאית כריס אוורט עצרה את משחק הגמר משום שהרגישה שהצמיד נופל לה מהיד, כולם עצרו את נשימתם עד שצמיד היהלומים העדין והמיוחד יימצא ומאז הוא הפך ללהיט. כך, צמידים מקבלים תהילת עולם והופכים לפופולריים בצדק כשיש להם כל כך הרבה מה להציע למי שעונדת אותם. צמידי טניס יהלומים הם למעשה שרשרת גמישה של שורת יהלומים אחת, שמוצמדים אחד לשני ויוצרים צמיד אחיד במראהו שחובק את פרק ביד ומעניק לה מראה מעודן. הצמיד מתאים לכל אישה בלי יוצא מהכלל וגם נראה מצוין בכל תלבושת והזדמנות שתענדי אותו.

צמידים אלגנטיים לכל אישה

חברת אלמז תכשיטים מעצבת תכשיטים לפי הזמנה והתאמה אישית מהחומרים הטובים ביותר. הזהב 18K והיהלומים טבעיים ולתכשיטים עצמם יש תעודה גמולוגית שנדרשת לצורכי הוכחה, ביטוח ואחריות. האחריות היא לתמיד ובית המלאכה מתקן ומכניס שינויים לפי מידות ולפי הצרכים שלכם בכל תכשיט. אם אתם מחפשים צמידי טניס יהלומים איכותיים בעלי מראה אלגנטי ויוקרתי כדי לשדרג כל הופעה וכדי להעניק במתנה למישהי מיוחדת ואהובה, זה המקום המתאים ביותר להתאים לה צמיד שתאהב. אם יש צורך בהתאמת המידות אתם מוזמנים לפנות עם התכשיט והוא יתוקן בהתאם לצורך. בהתאם לכך, הצמידים מחוזקים בעלי סוגר חזק ובטוח ששומר עליהם מפני תקלות ואובדן.

למי מתאים צמיד טניס משובץ יהלומים?

הייחודיות של צמידי טניס יהלומים היא שהם מתאימים לכל אחת וגם לנערות בגיל צעיר. זה מה שיפה בהם משום שהם לא יותר מדי ולא צעקניים, הם עדינים למראה ומשתלבים בצורה מתוחכמת גם ביום יום ולכן גם נקראים צמידי טניס כי הם מתאימים לכל האירועים וההזדמנויות הרגילות ולא רק לאירועים מיוחדים. מותר ללכת עם יהלומים איכותיים וטבעיים באמצע היום וזה נפלא כשאפשר להסתובב עם צמידים כאלה שכל אחד מתפעל מהם. אלמז תכשיטים מייצרת צמידים כאלה לפי טעמכן ומבטיחה את איכות החומרים והצורפות העילית של כל צמיד ותכשיט.

הטרנד האחרון בצמיד הטניס הקלאסיים הינו טרנד של צמיד טניס בצבעי קשת, אבני החן הצבעוניות נבחרות ע"י גמולוג אשר מתאים את האבנים לתכשיט.

שקיפות מלאה

והתאמה אישית לכל לקוח

תעודה גימולוגית

בנלאומית חיצונית מוכרת

תכשיט מעל 3000 ש"ח
תעודת אחריות

תעודת אחריות לכל החיים

שינויים במקום

ניתן לבצע תיקונים במקום

דילוג לתוכן