מגוון תכשיטים במבצעים מיוחדים ומשלוח בחינם

ארכיונים

עגילי חישוק
9 באוגוסט 2022

תכשיטים טובים ואיכותיים קונים בחנות שהיא סטודיו שנותן גם שירות אישי, עיצובים לפי הטעם והסגנון שלכם וגם מתאים לכם את התכשיט עד שתהיו מרוצים. בסטודיו אלמז תכשיטים מבינים יוקרה ורוצים להנגיש אותה לכל בעלי הטעם הטוב שמעריכים תכשיטים, ובמיוחד חומרים איכותיים ומקוריים כך שלכל התכשיטים יש תעודה גמולוגית. התכשיטים מעוצבים לפי דרישה אישית ובמקרה זה עגילים שיכולים להתאים לכל מי שאוהבת תכשיטי זהב ויהלומים או אבני חן מרהיבות, מקוריות ויקרות ערך, והעיצובים הם תוצאה של עבודות צורפות ומלאכת מחשבת של צורפי בית המלאכה. עגילי חישוק יפהפיים שמתאימים ליום יום או להזדמנויות מיוחדות מחכים לך לבחירתך, ואם לא מצאת את העגילים שאת רוצה את מוזמנת לתת לנו פרטים ואנחנו נעצב אותם לשביעות רצונך המלאה.

לכל עגיל יש כתובת

עגילים הם תכשיטים מאוד אישיים באמירה שלהם בגלל המיקום המשמעותי כל כך שמשדר לעולם מיד מה נשים אוהבות בתכשיטים. משום כך, עגילי חישוק דרמטיים או מעודנים יותר יהיו התוספת המתאימה לתלבושת ולמצב הרוח שלך בכל יום, לפי הבחירה שלך. לעגילים מהסוג הזה יש הקשרים תרבותיים מאוד ברורים ומאוד נשיים והם מושכים תשומת לב ליופי שלך. אם את אוהבת עגילים נקיים מאבנים שיש בהם רק חישוק עגול ומושלם ממתכת כמו זהב, אפשר להכין לך אותם לפי בחירתך בגודל המתאים, או בתוספת אלמנטים שונים שתרצי להוסיף. אפשר לעצב את החישוק עם פיתוחים שונים לבחירתך או אבני חן ויהלומים, כדי להעניק לחישוקים מראה יותר יוקרתי וייחודי. 

עגילים מגוונים לכל טעם

אפשר להישאר עם העיצוב הקלאסי של עגילי חישוק ואפשר להוסיף לו חישוקים נוספים וליצור תכשיטים קינטיים שמוסיפים דינמיות למי שזה מתאים לה. העגילים שמיוצרים בבית המלאכה אלמז תכשיטים על ידי הצורפים האמנים המומחים יכולים לקבל כל צורה שתרצי מכל מתכת איכותית. למי שאוהבת עידון אפשר להתאים עגילי חישוק מעודנים יותר, קטנים ודרמטיים פחות, כדי לא לגזול את המיקוד אלא ללוות את המראה הכולל שלך ביום עבודה או באירועים מיוחדים. התכשיטים היוקרתיים משדרגים מידית כל הופעה ומעדנים אותה.  

שקיפות מלאה

והתאמה אישית לכל לקוח

תעודה גימולוגית

בנלאומית חיצונית מוכרת

תכשיט מעל 3000 ש"ח
תעודת אחריות

תעודת אחריות לכל החיים

שינויים במקום

ניתן לבצע תיקונים במקום

דילוג לתוכן