מגוון תכשיטים במבצעים מיוחדים ומשלוח בחינם

ארכיונים

עגילי הליקס
9 באוגוסט 2022

אחת לכמה זמן חוזרים לאופנה ביתר שאת תכשיטים ייחודיים ולא קונבנציונליים שאפשר למצוא על אנשים רבים ואז מתברר שזה באמת יותר מטרנד. במקרה הזה, עגילי הליקס הפכו להיות אופנה מעניינת כאשר רואים סלבז שמסתובבים איתם ורוצים לעצב כאלה כדי ליהנות מאותו מראה ואותו אפקט. אלה עגילים שמתפרסים למעשה על פני כל תנוך האוזן ומחייבים בדרך כלל ניקוב יותר עילי כדי שאפשר יהיה לענוד את כל החלקים שלו נכון. חברת אלמז תכשיטים מייצרת לפי הזמנה תכשיטים ובמיוחד עגילים ייחודיים כאלה לפי טעם וסגנון אישי, ומלווה אתכם בייעוץ לאורך כל הדרך מהרעיון של עיצוב העגיל, דרך הייצור והעיצוב שלו ועד מסירתו לאחר גימור מושלם. כל העגילים מעוצבים ביד אמן ואפשר להתגאות בהם לראווה.

עגילים מקוריים מחומרים טהורים

אחד הפרטים החשובים בנוגע לענידת עגילי הליקס הוא החומרים שמהם הם עשויים. כדי לענוד אותם יש לנקב חורים גם במעלה האוזן ולכן קריטי שהעגילים יהיו עשויים מחומרים טבעיים כמו זהב 18K, על מנת למנוע בעיית זיהומים. אלמז מייצרת ומעצבת עגילים ותכשיטים רק מחומרים כמו זהב 14K והיא מעניקה תעודה גמולוגית לכל תכשיט כזה. כשאתם קונים עגילים כאלה בבית המלאכה אתם יכולים להיות בטוחים שבחרתם בעגילים הבטוחים ביותר מבחינה בריאותית, נוסף על העיצוב המרהיב והייחודי שלהם לפי הזמנתכם האישית. אתם יכולים לענוד אותם ללא חשש וליהנות מעיצוב שאתם הגיתם ובחרתם ורק לכם יש כמוהו.

למי מתאימים עגילי הליקס?

עגילי הליקס הם עגילים פופולריים שקל להתאהב בהם. יש בהם הרבה אפשרויות עיצוב לכאן ולכאן ולכן הם מאוד אסתטיים, בגלל השטח הרחב שלהם ואלמנטים השונים שיש בהם. עם זאת, חשוב לדעת שעגילים כאלה לא מתאימים לכל אחד ולכן המראה שלהם ייחודי ומתאים רק למי שבאמת עושה את המאמץ ומנקב חורים מתאימים ואוהב את המראה המטפס והמשתרע על פני כל תנוך האוזן. מצד שני, המראה שלהם מרהיב ומרתק והוא מושך תשומת לב רבה ולכן הם מתאימים למי שבאמת יכולים לעמוד בתשומת הלב הזאת שאף נעימה להם בזכות תכשיט יוצא דופן ואיכותי שגם נראה מצוין.

שקיפות מלאה

והתאמה אישית לכל לקוח

תעודה גימולוגית

בנלאומית חיצונית מוכרת

תכשיט מעל 3000 ש"ח
תעודת אחריות

תעודת אחריות לכל החיים

שינויים במקום

ניתן לבצע תיקונים במקום

דילוג לתוכן