מגוון תכשיטים במבצעים מיוחדים ומשלוח בחינם

ארכיונים

עגילים תלויים באופנה?
16 בנובמבר 2022

יש תכשיטים שלעולם לא ייצאו מהאופנה אלא מקסימום יהיו מבוקשים פחות אבל בביקוש יציב, כמו עגילים שונים. הטרנדים של תכשיטים משתנים לפי מגמות אבל הבסיס שלהם יהיה תמיד הצורה והדגם שלהם שישתנה לפי עיצוב ויצירתיות של הצורפים, לפי חומרים שמהם מייצרים אותם ולפי הדמיון של מי שרוצה לראות עגילים ותכשיטים בכלל בצורות שונות. כך, אפשר לומר בוודאות שגם עגילים תלויים לא ייצאו מהאופנה לעולם אלא יקבלו בכל תקופה את המאפיינים הנכונים לעכשיו ולמה שמבוקש כעת. לכן, כשקונים עגילים כאלה אפשר ללכת בקלות על הסגנון הקלאסי של עגילים כאלה בעיצוב על זמני שמחזיק מעמד תמיד ויפה לכל אירוע ולכל הזדמנות. באלמז תכשיטים מעצבים עגילים שנראים מצוין על כל אחת לפי התאמה ולפי סגנון מועדף וטעם אישי.

כיצד להתאים עגילים תלויים?

עגילים מתאימים לא רק לפי תקציב והחומר שממנו צורפים אותם, אלא בעיקר לפי מבנה הפנים וגם הגוף. אפשר לומר שעגילים מתאימים לפנים לפי הגודל והצורה הבסיסית שלהם כדי למצוא את הזווית המחמיאה שמדגישה ומשלימה את מבנה הפנים. כך, עגילים תלויים קטנים יותר יתאימו למי שיש לה פנים קטנות והיא נמוכה יותר כדי שיהיו פרופורציונליים למידות שלה, בזמן שלנשים גבוהות עם צוואר ארוך יתאימו כגילים כאלה שהם ארוכים יותר ומנצלים היטב את המרחק הרב בין האוזן לכתף. זה בדיוק מה שהופך את התכשיטים למחמיאים ולכאלה שעושים את המראה השלם והמתואם בין הבגד, הגוף והתכשיט. 

מה אפשר למצוא כאן?

תוכלו למצוא כאן עגילים נפלאים שמיוצרים מחומרים טהורים כמו זהב עם אבנים או ללא, כאלה שמיוצרים לפי בקשה אישית והתאמה לטעם שלכם וללוק שאתם רוצים, ולבקש בקשות מיוחדות לתכשיטים שאתם אוהבים. עגילים תלויים יתאימו לכל אחת וייתנו לה מראה משוחרר ואמנותי, אלגנטי או צעיר ובוהמייני, לפי העיצוב והצורה שתבחרו בהם. זה היתרון של צורה זאת שהיא מותאמת גם לסגנונות שונים ולטעם האישי של כל אחת כדי ללוות אותה בכל אירוע ובכל שעה של היום. עגילים יכולים להיות התכשיט היחיד שתרצי לענוד אם המראה שלהם מצדיק זאת וכאן באמת תוכלי לבחור תכשיטים מרשימים שמעניקים השראה.

שקיפות מלאה

והתאמה אישית לכל לקוח

תעודה גימולוגית

בנלאומית חיצונית מוכרת

תכשיט מעל 3000 ש"ח
תעודת אחריות

תעודת אחריות לכל החיים

שינויים במקום

ניתן לבצע תיקונים במקום

דילוג לתוכן