מגוון תכשיטים במבצעים מיוחדים ומשלוח בחינם

ארכיונים

עגילים מטפסים
9 באוגוסט 2022

מרגע שעגילים החלו לטפס במעלה האוזן הורחבה קשת העיצובים שאפשר לספק ללקוחות שאוהבים עגילים. עגילים מטפסים הם סוג של עגילים מרהיבים שמנצלים את השטח הגדול של תנוך האוזן על מנת להוסיף מוטיבים ואלמנטים שונים לעיצוב, כך שהתוצאה שמתקבלת יכולה להיות מעוצבת לכל כיוון. אפשר לומר שמדובר בעגיל לא קונבנציונלי אבל אפשר לעצב אותו גם במבחר של דגמים יותר מקובלים למי שרוצה לא להעז יותר מדי, ולעומת זאת לעצב עגילים כאלה למי שיש לו רעיונות ייחודיים משלו. הצורפים היצירתיים והמיומנים של חברת אלמז תכשיטים ישמחו לייעץ לכם מהרגע שתבואו אליהם עם רעיון על עגילים אישיים וייחודיים משלכם ועד שהם יימסרו לידיכם.

אילו עגילים מטפסים אפשר לעצב?

האפשרויות האין סופיות של עגילים מטפסים משתרעות על כל הסגנונות והעיצובים האפשריים. אפשר לעצב עגילים שובבים שיש בהם צורות ושיבוצים ססגוניים, שמשלבים גם אלמנטים תלויים וחישוקים שונים כדי ליצור עגיל מטפס תלת ממדי. אפשר גם להיות מאופקים יותר ולעצב באמצעות הדמיון היוצר שלכם עגילים אלגנטיים שמתאימים גם לאירועים ולהזדמנויות סולידיות יותר, למרות שמדובר בעגיל לא שגרתי. אפשר לעצב עגילים יוקרתיים וזוהרים לאוזן שיכולים להתאים לערב ולאירועים מיוחדים והם ישתלבו נפלא בכל תלבושת אלגנטית והדורה. עגילים כאלה מתאימים גם לצעירות וגם לנשים בוגרות יותר שיודעות לשלב אותם בהופעה הכללית שלהן ורוצות לצאת קצת מהמראה השגרתי של עגילים צמודים או תלויים. אפשר, כמובן, גם לשלב את כל המוטיבים האלה גם יחד.

חומרים מקוריים ואמיתיים

אלמז מתמחה בייצור ובעיצוב תכשיטים מחומרים מקוריים בלבד, כך שכל העגילים מיוצרים מזהב 18K ובשיבוץ יהלומים ואבני חן אמיתיות. כל תכשיט מקבל תעודה גמולוגית ויש גם אחריות ותיקונים והתאמות לכל מי שנחוצה לה התאמה אישית למידות שלה. החשיבות של חומרים טבעיים גדולה במיוחד בעגילים שמשתרעים על כל האוזן ולכן חייבים להבטיח שלא ייגרם זיהום כלשהו מחומרים לא טבעיים. אלה עגילים בטוחים לשימוש שגם מצוידים במנגנוני ענידה חזקים ומאובטחים על מנת למנוע שבירה או נפילה שלהם ואובדן. כשאתם קונים עגילים מטפסים באלמז אתם מקבלים תכשיט עם אחריות ומחומרים איכותיים בלבד. 

שקיפות מלאה

והתאמה אישית לכל לקוח

תעודה גימולוגית

בנלאומית חיצונית מוכרת

תכשיט מעל 3000 ש"ח
תעודת אחריות

תעודת אחריות לכל החיים

שינויים במקום

ניתן לבצע תיקונים במקום

דילוג לתוכן