מגוון תכשיטים במבצעים מיוחדים ומשלוח בחינם

ארכיונים

טבעת עם חריטה אישית
16 בנובמבר 2022

טבעת עם חריטה אישית, זאת אמירה. אמירה עם סוד כמוס הידועה רק לשניים. טבעת עם חריטה אישית ניתן לחרוט את שמות היקרים לכם, מילה או אמרה. לטבעת נישואין הרי את מקודשת וכל מה שגורם לכם להרגיש את המילים הכי מדויקות קרובות ואוטנטיות שלכם אל האחד או האחת שלכם. אתם יכולים לעצב טבעת זהב עם חריטה לגבר או לאישה, עם חריטה פנימית או חריטה חיצונית. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את האמרה או המילה אותה אתם בוחרים שתהיה חרוטה על גבי הטבעת, לבחור את גודל הטבעת, והיכן תרצו למקם את המלל. האם בחלק הפנימי של הטבעת או בחלקה החיצוני. 

תהליך חריטה על טבעת

אם תהיתם כיצד מתבצע תהליך שבו מתקבלת טבעת זהבה עם חריטה  או כל טבעת עם חריטה אישית, התהליך מתבצע בעזרת מכונת מחרטה שבעזרתה מתבצע תהליך החריטה באמצעות סכין חריטה המצויה על גבי המכונה. דרך נוספת לביצוע חריטה על גבי תכשיט של טבעת זהב עם חריטה היא באמצעות חריטה ידנית, כאשר באמצעות חריטה ידנית ניתן לחרוט כל עיטור שתחפצו כמו גם תמונות וסוגי מרקים על גבי טבעת עם חריטה אישית. בכדי להגיע לדרגות אומנות של חריטת עיטורים ושמות  על גבי תכשיט, ובמקרה זה טבעת עם חריטה אישית, חוץ מכישרון מולד ואהבה כנה לסוג אומנות זה של צורפות, קורס בנושא חריטה מפתח את מיומנות הדיוק המתקבלת על גבי הטבעת. אם כן תהליך של קבלת טבעת עם חריטה אישית, מתקבלת על ידי:

  • מכונת חריטה אשר מבצעת את החיתוכים בצורה מדויקת המאפשרת חריטה של צורות סימטריות
  • דרך נוספת של חריטה, היא באמצעות חריטה ידנית, אז ניתן לחרוט מעבר לצורות הסימטריות המצויות במכונת המחרטה, גם עיטורים או דימויים וכמובן כיתוב ואף מרקמים מיוחד ועוד
  • בכדי להגיע לשלמות החריטה מלבד מתת הא-ל החריטה מתבצעת על ידי אומנים מקצועיים שלמדו קורס חריטה מקצועית מתחום הצורפות

סיכום דבר

בכדי להגיע לשלמות באומנות צריך את הטאצ', צריך את הטבעת היצירתיות והמקצועיות שנרכשת תוך כדי לימוד וניסיון. תוכלו למצוא טבעת זהב עם חריטה או ליצור כל טבעת עם חריטה אישית בבית המלאכה של אלמז תכשיטים שמייצר ומעצב תכשיטים לרחבי העולם וגם בשבילכן כאן בישראל.

תוכלו לבחור מתוך האתר של אלמז את הטבעת שלכם לאירוסין, נישואין ולכל מטרה משמחת שתבחרו.

שקיפות מלאה

והתאמה אישית לכל לקוח

תעודה גימולוגית

בנלאומית חיצונית מוכרת

תכשיט מעל 3000 ש"ח
תעודת אחריות

תעודת אחריות לכל החיים

שינויים במקום

ניתן לבצע תיקונים במקום

דילוג לתוכן