מגוון תכשיטים במבצעים מיוחדים ומשלוח בחינם

ארכיונים

טבעות לגבר
11 במאי 2022

תכשיטים יפים הם מתנה שאפשר לתת לעצמכם והם מתאימים גם לגברים שאוהבים יופי ואסתטיקה ומעריכים את היצירות של צורפים אמנותיים. טבעות מיועדות גם לנשים וגם לגברים ולכן אפשר למצוא אותם בשפע של צורות ודגמים שיכולים לעניין גברים בעלי סגנון חיים וטעם אישי שונים לגמרי אחד מהשני. זה חלק מהמראה האינדיבידואלי הייחודי של כל אדם וגברים אינם שונים מכך כשהם רוצים להסתובב עם תכשיט שמותאם להם לפי טעמם והאהבה שלהם. חברת אלמז תכשיטים מציעה עיצובים של תכשיטים מחומרים טהורים ואותנטיים לגברים שאוהבים את הטוב ביותר גם לעצמם. בתכשיטים תוכלו למצוא את העיצוב שתמיד רציתם או להזמין עיצוב של טבעות או תכשיטים אחרים לפי הטעם והמידות שלכם וגם לקבל התאמה ותיקונים לתכשיט שבחרתם וזקוק לכך. השקיפות המלאה של אלמז מבטיחה שכל התכשיטים מיוצרים מחומרים איכותיים ויש עליהם אחריות לכל החיים.

טבעות שיש להן אמירה מיוחדת

טבעות לגבר אינן רק טבעות אירוסין כי אם גם טבעות ייחודיו שמעוצבות במיוחד לגברים שמעריכים תכשיט טוב שמעוצב בצורה ייחודית. הצורפים שמכינים טבעות כאלה לגברים יודעים שיש מנעד מסוים של דגמים ושל מוטיבים שגברים מעדיפים ואפשר להציע קולקציה רחבה כזאת של טבעות גבריות למראה שמתאימות לסגנונות חיים שונים – לאיש העסקים הבינלאומי, לגברים ספורטיביים, לרומנטיים ולאמנותיים שביניהם, לגברים הענייניים והמעשיים וגם לגברים רוחניים שמחפשים תכשיט עם אמירה ערכית נוספת כדי לשאת אותה קרוב אליהם. לתכשיטים יש משמעות לכולם ואפשר למצוא טבעות שמדברות לגברים מהמינימליסטיות ביותר ועד המפוארות והגרנדיוזיות ביותר שאפשר להזמין בהזמנה מיוחדת.

לעצב לפי טעמכם טבעת ייחודית

היתרון הגדול ביותר של סטודיו שמעצב לכם טבעת הוא שאתם היחידים שמסתובבים עם טבעת לגבר בהזמנה אישית שנעשתה לפי המידות שלכם. אין עוד אף אחד שנושא טבעת כזאת וזה די ייחודי ומתאים לגברים לרצות להיות יוצאי דופן במובן הזה. לכן, אפשר לבוא עם כל דוגמה או רעיון עיצובי ולבקש לעצב לכם טבעת כזאת שהיא חד פעמית ונעשית בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר, עם אותנטיות מוחלטת ותעדוה גמולוגית שמעידה על המקור והטיב של החומרים שמהם ייצרו את הטבעת שלכם. 

שקיפות מלאה

והתאמה אישית לכל לקוח

תעודה גימולוגית

בנלאומית חיצונית מוכרת

תכשיט מעל 3000 ש"ח
תעודת אחריות

תעודת אחריות לכל החיים

שינויים במקום

ניתן לבצע תיקונים במקום

דילוג לתוכן