מגוון תכשיטים במבצעים מיוחדים ומשלוח בחינם

ארכיונים

טבעות בייצור מיוחד
19 בינואר 2023

טבעות הן ללא ספק אחד התכשיטים האישיים ביותר. כאשר איש או אישה עונדים טבעת על היד, המשמעות היא מעבר למראה או לעיצוב של הטבעת. הרבה פעמים אדם שנמצא בתקופה לפני החתונה, רוצה לרכוש לאשתו לעתיד טבעת נישואין מיוחדת ומושלמת, משהו בייצור מיוחד על פי טעמו האישי. טבעות בייצור מיוחד יכולות ללא ספק להפתיע ולרגש את הכלה, ולגרום לה לשמחה מיוחדת ביום הכלולות. לעיתים הבעל רוצה גם לשלב בעיצוב מסר נסתר כמו זיכרון משותף או כל דבר אחר, שאותו אפשר להעביר באמצעות עיצוב מיוחד לטבעת. במקרים רבים, אנשים רוצים להעניק לאישה או לחברה מתנה ייחודית וטבעת בייצור מיוחד היא ללא ספק מתנה ייחודית ומרגשת מאוד.

כיצד רוכשים טבעות בייצור מיוחד?

בין אם מדובר על טבעות אירוסין או כל טבעת אחרת שרוצים לעשות אותה עם עיצוב ייחודי בקונספט מיוחד, יש לפנות אל בית מלאכה שמתעסק בייצור ועיצוב של תכשיטים, המחזיק בבעלי המקצוע הנדרשים שהם מעצבי תכשיטים, מעצבים, צורפים וכן הלאה. כאשר אתם פונים למקום כזה, תוכלו לבקש כמעט כל מה שיעלה בדעתכם ואנשי המקצוע הללו יעשו את הכל כדי להגיע אל התוצאה המושלמת ביותר שתהיה המתנה המיוחדת לאדם שאתם אוהבים. כמובן מחירה של טבעת בעיצוב מיוחד הוא גבוה יותר מאשר טבעת רגילה, אך ניתן להשיג טבעות בעיצוב מיוחד בטווח רחב של מחירים. תלוי במורכבות העבודה והחומרים שבהם צריך להשתמש.

היכן רוכשים טבעות בייצור מיוחד?

בית אלמז הינו בית מלאכה ייחודי אשר מעצב ומשווק תכשיטי יוקרה בארץ ובעולם ברמה הגבוהה ביותר.  אלמז מחזיק בית מלאכה עבור ייצור ועיצוב של תכשיטי זהב ויהלומים והוא יוכל לספק לכם טבעות וינטג' מיוחדות וטבעות בייצור מיוחד על פי דרישה. אם אתם מחפשים מקום שמחזיק בבעלי המקצוע הטובים והמנוסים בתחום שיוכלו להגיע אל התוצאה המדויקת ביותר על פי הדרישות שלכם, אין ספק שהמקום המתאים ביותר עבורכם הוא אלמז תכשיטים, אשר מאז שנת 2013 מייצר תכשיטי יוקרה בהתאמה אישית ללקוחות, ומספק את השירות הטוב ביותר יחד עם המחירים המשתלמים ביותר.

 

שקיפות מלאה

והתאמה אישית לכל לקוח

תעודה גימולוגית

בנלאומית חיצונית מוכרת

תכשיט מעל 3000 ש"ח
תעודת אחריות

תעודת אחריות לכל החיים

שינויים במקום

ניתן לבצע תיקונים במקום

דילוג לתוכן