מגוון תכשיטים במבצעים מיוחדים ומשלוח בחינם

ארכיונים

איך בוחרים טבעת אירוסין?
11 במאי 2022

בשלב החשוב של הזוגיות שלכם מגיע תורה של טבעת האירוסין וחשוב לבחור אותה נכון. זוהי טבעת שמצביעה על הכוונות שלכם והיא חייבת להיות אותנטית ויפה בדיוק כמו הרגע שבו תציעו נישואין. לכן, טבעות אירוסים בוחרים וקונים רק במקום שיכול להבטיח לכם תעודה גמולוגית שמעידה על הטיב והאיכות של החומרים שמהם היא עשויה, במיוחד אם היא משובצת יהלומים ואבני חן. התקציב נתון לשיקולכם האישי, כמובן, אבל אם בחרתם להעניק טבעת טבעית, אל תתפשרו על חנות או בית מלאכה לצורפות שאינו יכול לערוב לכך שהטבעת עשויה מזהב 18K  והאבנים והיהלומים הם טבעיים ומחומרי גלם איכותיים. זה חשוב לא רק למטרת הביטוח אלא גם משום שיש לזה ערך מוסף כשמעניקים אותה ויודעים שטבעת האירוסין שלכם היא מקורית בדיוק כמו הכוונות הטובות שלכם.

עיצוב הטבעת נעשה לטעמכם

טבעות אירוסין מעוצבות בדרך כלל בצורה יותר חופשית ואמנותית מטבעות נישואין ולכן יש לכם את החופש גם להזמין טבעות בעיצוב אישי. חשוב למצוא מקום שיכול גם להתאים את הטבעת למידות האישיות של בחירת לבכם ואם אתם מכירים את טעמה אתם יכולים להזמין את העיצוב האישי לטעמכם ולפי מה שאתם יודעים שתאהב. אין דבר יותר מפתיע מזה לכלה המיועדת שלכם, כשהיא מקבלת טבעת אירוסין שהיא ממש החלום השלה ונראית בדיוק כמו שהיא אוהבת. זה מומלץ להשקיע את המאמץ ולבוא לסטודיו שיכול להכין לכם טבעת כזאת מחומרים טהורים ואותנטיים ובעיצוב נפלא שאתם הזמנתם ועיצבתם.

טבעות הן מסורת של יצירה ואותנטיות

מסורת של צורפות היא מסורת שמייצרת ויוצרת טבעות במשך שנים רבות בעיצובים מרהיבים ומגוונים מאוד, אבל מבלי להתפשר על רמת החומרים והדיוק. בחברת אלמז תכשיטים תמצאו צורפים שאמונים על המלאכה היצירתית והמתגמלת ביותר של יצירת טבעות אירוסין לזוגות אוהבים שייהנו מהן כל החיים. הטבעות עצמם יכולות להיות בעיצוב אישי או מהמבחר המגוון בחנות, ואפשר להזמין כל התאמה אישית לדגם שאהבתם. כמו כן, בסטודיו זה מבטיחים תעודות שמעידות על מקוריות החומרים והיהלומים בשווי הנקוב שלהן אבל אין ספק שטבעות יפהפיות כאלה הן גם בעלות ערך סנטימנטלי בגלל היצירה הייחודית שלהן.

שקיפות מלאה

והתאמה אישית לכל לקוח

תעודה גימולוגית

בנלאומית חיצונית מוכרת

תכשיט מעל 3000 ש"ח
תעודת אחריות

תעודת אחריות לכל החיים

שינויים במקום

ניתן לבצע תיקונים במקום

דילוג לתוכן